امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ساعت ۴:۳۸
صفحه اصلی » _آخرین اخبار »
سرویس: _آخرین اخبار، تاریخ: 7/مهر/1395 - 10:15

9500 اتاق هتل؛ سهم هتلداری ریودوژانیرو از المپیک

بزرگ ترین دستاورد المپیک برای صنعت هتل برزیل افزایش 9500 اتاق به ظرفیت اقامتی ریودوژانیرو گزارش شده است.
9500 اتاق هتل؛ سهم هتلداری ریودوژانیرو از المپیک

فود استار: المپیک ریو در شرایطی در حال برگزاری است که بنابر اعلام شرکت تحقیقاتی STR بزرگ ترین دستاورد این رویداد ورزشی برای صنعت هتل برزیل بهره مندی از 38 هتل تازه ساخت و افزایش 9500 اتاق به ظرفیت اقامتی آن است.

هتل های زیبا در برزیل

یکی از اتاق های هتل تازه ساخت Maria Santa Teresa ریودوژانیرو با طراحی مدرن

آمارهای نخستین در ماه گذشته میلادی و تا پیش از شروع رقابت های المپیک حاکی از آن بود که شهر ریودوژانیرو با 171 هتل دارای 28 هزار و 314 اتاق است در حالی که این آمار در ماه اکتبر سال 2009 یعنی زمانی که این شهر به عنوان میزبان رقابت های المپیک در سال 2016 شناخته شد، تنها 133 هتل با 18 هزار و 760 اتاق بود.

البته در این راه نمی توان تلاش یک ساله ساخت هتل برای میزبانی رقابت های جام جهانی در فاصله زمانی ماه ژوئن 2013 تا ژوئن 2014 را نادیده گرفت چراکه در همین مدت تعداد اتاق هتل های ریودوژانیرو به 21 هزار و 383 باب رسید.

تجهیزات هتل – اتاق با طراحی مدرن در هتل ریودوژانیرو برزیل1

هتل تازه ساخت Maria Santa Teresa ریودوژانیرو با طراحی مدرن

اما در حالی که هنوز آماری رسمی از ضریب اشغال و درآمد هتل های برزیل از بابت میزبانی المپیک اعلام نشده است، آمار اقامت در هتل های شهر میزبان در نیمه نخست سال نشان از افت 9.7 درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش داشت تا جایی که سه ماه دوم امسال بدترین ضریب اشغال برای هتل ها از سال 2002 تاکنون بود.

با این همه برزیلی ها امیدوارند با تحقق پیش بینی حضور 500 هزار گردشگر در حین برگزاری رقابت های المپیک بتوانند این ناکامی و سرمایه گذاری های انجام شده را جبران کنند.

انتهای پیام

بازار هتل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کلیۀ حقوق این سایت برای فوداستار محفوظ می باشد.